Realitná kancelária Akreality

 

NAJLEPŠIA REALITNÁ KANCELÁRIA V BRATISLAVE

Kontakt: 0919988777

Vyhľadávanie
V ponuke je 288 nehnuteľností.

Služby

Predaj nehnuteľnosti

Makléri z www.akreality.sk Vám radi pomôžu pri predaji všetkých typov nehnuteľností, či už predávate dom, byt, pozemok, chatu či komerčný objekt. Základným pilierom našej práce je však predaj bytov a rodinných domov. To je typ nehnuteľností, u ktorých sa cítime ako ryba vo vode, a pri ich predaji Vám ponúkneme maximálny servis - a nebojíme sa povedať, že oproti konkurencii ide o servis nadštandardný. 

Na Slovenskom realitnom trhu pôsobíme od roku 2004 pod obchodným názvom AK reality s.r.o. a za túto dobu sme získali skúsenosti v podobe stoviek úspešne predaných nehnuteľností. Vieme si poradiť s nehnuteľnosťami zaťaženými exekúciami, záložným právom i vecnými bremenami. 

Vieme, že predaj nehnuteľnosti je zvyčajne veľká životná udalosť, a tak sa snažíme vžiť do Vašej situácie a ponúknuť Vám práve tie služby, ktoré Vám v danom okamihu pomôžu najviac. Možno si zatiaľ neviete predstaviť, ako taký predaj nehnuteľnosti prebieha. Preto sme pre Vás pripravili krátke video, v ktorom Vám všetko zrozumiteľnou formou vysvetlíme.

Naše služby pri predaji nehnuteľnosti

1. PROFESIONÁLNE PRÍPRAVA NEHNUTEĽNOSTI NA PREDAJ

Môžete sa spoľahnúť, že Vašu nehnuteľnosť dôkladne pripravíme na predaj. Máme k dispozícii profesionálnu fotografickú výbavu značky NIKON, ktorý ju precízne nafotí, taktiež zhotovíme profesionálnu video prezentáciu v HD kvalite.

2. INZERCIA NEHNUTEĽNOSTI

Po vložení do našej databázy bude nehnuteľnosť exportovaná na tieto najnavštevovanejšie realitné servery: reality.sk, topreality.sk, areality.sk, nehnutelnosti.sk, byty.sk, bazar.sk, avizo.sk, trh.sk, x-reality.sk, novostavby.sk, realitypro.sk, youtu.be, facebook.com a samozrejme tiež na naše webové stránky www.akreality.sk, www.bytyzalacno.sk, www.mojrealitnymakler.sk,

3. MARKETING NEHNUTEĽNOSTI

Služby konkurencie v mnohých prípadoch inzerovaním nehnuteľnosti končia. My sa snažíme urobiť pre úspešný predaj niečo viac. Vieme totiž, že čakať na náhodu a prípadného záujemcu nestačí, ale je potrebné dobre zvládnutý marketing a úsilie realitného makléra. Preto neustále hľadáme nové marketingové nástroje, ktoré priťahujú záujem kupujúcich a vďaka ktorým obvykle predáme nehnuteľnosť v relatívne krátkom čase. Tak napríklad pre Vás môžeme pripraviť Video prehliadky nehnuteľnosti, vytvoriť špeciálne webové stránky pre vašu nehnuteľnosť, alebo o nej napísať zaujímavý článok na realitnom blogu

4. TRHOVÁ ANALÝZA NEHNUTEĽNOSTI

Nie je nič horšie, ako nesprávne zvolená trhová cena (buď príliš vysoká, alebo naopak nízka). Pre stanovenie zodpovedajúcej trhovej ceny nehnuteľnosti pre Vás pripravíme porovnávacie trhovej analýzy, kedy porovnáme obdobné nehnuteľnosti v danej lokalite, ďalej predane nehnuteľnosti v lokalite za posledný 1 rok, a nastavíme tak správnu cenovú politiku pre následný predaj. Samozrejme využijeme aj naše skúsenosti a znalosť aktuálneho a miestneho realitného trhu.

5. VYČISTENIE NEHNUTEĽNOSTI

"Vyčistenie" zvládneme tiež po právnej stránke. Máte na nehnuteľnosti exekúciu? Záložné právo? Alebo iné obmedzenia a neviete, čo s tým? Ponúkneme Vám bezplatné právne poradenstvo renomovaného advokáta, ktorý nájde riešenie týchto komplikácií.

6. PREHLIADKY NEHNUTEĽNOSTI

U nás máte istotu, že každej prehliadky sa vždy osobne zúčastniť maklér. (Zdá sa to byť samozrejmé, ale neraz sme sa u konkurencie stretli s tým, že maklér "nemal čas" a prehliadky boli starostí majiteľa ...) Nestane sa tak, že by ste museli klienta nehnuteľnosťou sprevádzať sami. Pokiaľ bude maklér pracovne mimo mesto alebo práve na dovolenke, zastúpi ho pri prehliadke niekto z jeho kolegov. Nedôjde tak k tomu, že by klient musel čakať na prehliadku niekoľko dní, a medzitým sa rozhodol pre kúpu inej nehnuteľnosti. Snažíme sa šetriť Váš čas, takže ak v nehnuteľnosti nebývate, radi si vypožičiame kľúče a klientmi budeme sprevádzať sami (podľa ich požiadaviek skoro ráno, popoludní i neskoro večer) a Vy môžete v pokoji pracovať alebo byť s rodinou a všetko nechať na nás.

7. BEZPEČNÝ PRÁVNY SERVIS

Naša renomovaná advokátka, ktorá každý mesiac rieši desiatky obchodných transakcií, pre Vás pripraví kúpnu zmluvu šitú na mieru. Z dôvodu bezpečnosti a objektívnosti dávame vždy predávajúcemu a kupujúcemu na výber medzi notárskou a bankovou úschovou( vinkulácia) ich finančných prostriedkov.

8. SERVIS

Niekto šikovný povedal: "Predajom to nekončí, ale len začína." A mal pravdu! U nás to naozaj nekončí podpisom kúpnej zmluvy. Veď treba ešte zmluvu zaniesť na kataster nehnuteľností a zaplatiť kolok. Tiež je potrebné vyhotoviť preberací protokol a nehnuteľnosť riadne odovzdať kupujúcemu. Ďalej zájsť na "elektráreň a plynáreň" a previesť príslušné médiá na nového majiteľa. To všetko za Vás naši makléri radi urobia! Ako zaistíme bezpečnosť obchodnej transakcie? 

Máme dohodnuté Poistenie zodpovednosti u spoločnosti ALLIANZ, a.s., akékoľvek pochybenie z našej strany by vám bolo touto poistkou kompenzované. 

9. HYPOTEKÁRNE ÚVERY

Príprava aktuálne najlepších ponúk na financovanie od všetkých hypotekárnych bánk do 48 hodín
- Kompletizovanie bankovej zložky (súbor dokumentov pre schválenie úveru)
- Zastupovanie v katastrálnom konaní
- Zabezpečenie potvrdenia vinkulácií poistného v poisťovniach
- Kompletizácia a doručenie podkladov do bánk pre čerpanie úveru

Najčastejšie otázky

Ako často ma budete informovať o priebehu predaja?

Najmenej raz za 7 dní od nás dostanete report o priebehu predaja, a to buď prostredníctvom e-mailu, alebo Vám zavoláme. Samozrejme nás môžete kedykoľvek sami kontaktovať.

Prenájom nehnuteľnosti

Makléri z www.akreality.sk Vám radi pomôžu aj pri prenájme vašich nehnuteľností. 

Vieme, že v dnešnej dobe nie je jednoduché nájsť solventného nájomníka, ktorý udržuje váš majetok v riadnom stave a v čas Vám platí nájomné. Preto nechajte výber nájomníka na nás. Denne absolvujeme niekoľko prehliadok a za tie roky už spoznáme kto hovorí pravdu, kto je férový a s kým nebudete mať problém. 

Kladieme veľký dôraz na vyhľadanie vhodného nájomníka. Ak vyhľadaný nájomník ukončí nájomnú zmluvu do 1 roka od uzavretia, vyhľadáme pre Vás nového nájomníka a to bez nároku na províziu.

 

Vyberte si jedného z našich realitných maklérov a dohodnite si s ním stretnutie. Určite Vám rád pomôže